Po licznych zmianach włosy stają się zbyt łamliwe i uszkodzone, wymagają więcej troski i pielęgnacji. Zazwyczaj powinno się po prostu je obciąć, a jeśli nie będzie to konieczne, wymagają zabiegów, które sprawią, że staną się delikatne, odbudowane i błyszczące. Podpowiadamy, jakie są metody, które sprawią, że włosy będą pięknie wyglądać.
Keratyna ponosi odpowiedzialność za wytrzymałość włosa. Jest ona jednym z podstawowych jego budulców. W wyniku wielu zabiegów, przede wszystkim koloryzacji, pojawiają się jej niedobory. Z tego względu keratynowe prostowanie włosów będzie idealnym wybawieniem w przypadku poważnych zniszczeń. Prostowanie włosów keratyną opiera się na uzupełnieniu ich naturalną keratyną, która zostaje wprostowana w strukturę włosa. Używa się podczas zabiegu niezwykle rozgrzaną prostownicę, z tego powodu, że keratyna wchłania się do włosa w wyniku użycia bardzo wysokiej temperatury. Braki są w ten sposób błyskawicznie wypełnione, a włosy robią się trwale wyprostowane, bardziej miękkie i wyraźnie zregenerowane. Zabieg należy przeprowadzić tylko w uznanym salonie fryzjerskim, ponieważ wymagane są do tego specjalistyczne prostownice, które mogą się rozgrzać do wysokiej temperatury. Efekt keratynowego prostowania włosów jest widoczne od 3 miesięcy do sześciu miesięcy. Prostowanie włosów keratyną to najlepszy sposób na odbudowanie zniszczonych,niesfornych włosów. Czasami jeden zabieg wystarcza na dłużej i nie ma powodu powtarzania go z zamiarem odbudowania włosów.

doczepianie włosów na  tulejkiNiestety często uszkodzenia są tak ogromne, że wyłącznym działaniem może być ścięcie włosów. Ale jeśli nie nie masz ochoty pożegnać się z długimi włosami, możesz zdecydować się na przedłużanie włosów. Zabieg polega na doczepieniu włosów niezniszczonych, których odcień jest dokładnie dopasowany do twoich własnych włosów. Doczepianie włosów można przeprowadzić z wykorzystaniem różnych metod. Istotne informacje o tym zabiegu znajdziesz na stronie: http://www.nicola-hair.pl/doczepianie-przedluzanie-wlosow. Procedury wyróżniają się trwałością, w przeważającej liczbie wypadków nowe włosy świetnie wyglądają przez przez kilka miesięcy. Mnóstwo osób boi się, że nowe włosy wyglądają nieprzyjemnie i nieautentycznie. Bez obaw. Używane w czasie zabiegu włosy są naturalne, zatem wspaniale się układają. Profesjonalnie zrobiony zabieg spowoduje, że fryzura zawsze będzie wyglądała idealnie. Doczepione włosy nie potrzebują szczególnej opieki, dlatego, że są najwyższej jakości i nie są ani uszkodzone, ani puszące się. Przedłużanie włosów to wygodne wyjście, gdy twoje naturalne włosy potrzebują regeneracji przez skrócenie.

Comments are closed.