drewniane_podstawki_pod_swieceMamy przyjemność zaprezentować niezwykłe źródło inspiracji twórczej. Nietuzinkowy blog Decorinspire.pl. na którym odnaleźć można mnóstwo ozdób, dekoracji każdego mieszkań, a także wiele drobiazgów, które spotęgują wyjątkowy nastrój. Na blogu tym znajdziesz inspiracje do ozdabiania opakowań i szkatułeczek na drobiazgi na różne okazje. Dowiesz się również jak wykonać szkatułki ozdobione techniką dekupaż. Zapnij pasy i udaj się w podróż do krainy ozdobnych inspiracji.

Technika decoupage to metoda dekorowania, pozwalająca odmienić zwykłe przedmioty w szalenie delikatne i atrakcyjne drobiazgi. Ostatnio dekupaż stał się bardzo powszechnym zainteresowaniem. Mnóstwo osób decyduje się na naukę robienia wyjątkowych drobiazgów i dzielenia tym z innymi. Technika ta polega na przymocowywaniu klejem kawałeczków papieru na różne płaskie przedmioty. Zwiewne wzory nakleja się cieniutkimi płatkami, a całość zabezpiecza się odpowiednim lakierem. W taki sposób udaje się odnowić prawie każdą rzecz o jednolitej powierzchni.

Techniką standardowo ozdabia się wykonane z drewna pudełeczka, aczkolwiek nie tylko tego rodzaju powierzchnie możesz wykorzystać. Tak naprawdę nie istnieje materiał, na który nie ma możliwości przenieść serwetkowej dekoracji. Można by nią ozdobić nawet i tak już piękne, drewniane podstawki pod świece. Tak więc jeśli nabierzemy ochoty aby zamienić wystrój rustykalny na decoupage, wystarczy puścić wodze fantazji. Wspomniany blog Decorinspire dostarczy nam zaś setki, inspirujących motywów motywów nie tylko na drewniane podstawki pod świece, ale również inne ciekawe ozdoby.

Comments are closed.