Imię i nazwisko: Ariel Sowa
Miasto:
Kraków
Treść:

Osłony okienne i systemy przeciwsłoneczne znajdziemy dziś niemal w każdym domu czy też mieszkaniu. Zastosowanie znajdują w zasadzie w budynkach każdego typu – bez względu na to czy jest to firma prywatna czy też instytucja publiczna typu szpital, urząd czy posterunek policji. Pozwalają nie tylko na komfortowa regulację nasłonecznienia wnętrz, ale również zapewniają pożądany stopień intymności.

sunbreakerBogata ofertę tego typu rozwiązań znajdą Państwo w naszej firmie. Personel naszego holdingu to sprawni profesjonaliści od których trzeba  oczekiwać najwyższej zdolności rozwikływania dziejących się problemów. Kreowanie technicznych propozycji i konsultacja z odbiorcami stała się priorytetem funkcjonowania holdingu. Stąd sprzedawane w naszym przedsiębiorstwie rolety zdobyły tak wielką renomę.  Polecane przez kontrahentów są także sprzedawane przez naszą korporację refleksole oraz sunbereakery. Nowość w naszym menu stanowi roleta antywłamaniowa.

Oferowane zasłony okienne zrobione są z doskonałej klasy komponentów. Działamy tylko z renomowanymi dostawcami materiałów. Na cały asortyment udzielamy długą gwarancję wykonywaną przez nasz zespół. Nasz holding zdobył zaświadczenia ISO oraz od dawna bierze udział w programie Rzetelna Firma. Satysfakcja klienta stanowi fundament naszej działalności. Zachęcamy do obejrzenia naszego portfolio: www.zapanujnadswiatlem.pl

refleksole

Comments are closed.